Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#545940 Δε νομιζω οτι υπαρχουν πολλα να πουμε για αυτον τον λεμπ πλεον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τσαμπα κουβεντες θα ειναι!!!!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#545941 Ήρθε, τους νίκησε και φεύγει άρχοντας!
Δώστε του μωρέ αυτοκίνητο για του χρόνου!

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By glf
#545943 Ξεπέτα μπορείς να το πεις κι έτσι.
Ένα στα γρήγορα.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#545950 Μολις ειχα τηλεφωνημα απο τον ( ψηλο) Σεμπ που μου ειπε οτι τον προσεξε ο (κοντος) Σεμπ και δεν τον πονεσε παρα πολυ....
Του διαβασα και τα ποστ που γραψατε και μου ειπε να σας διαβιβασω τις εγκαρδιες ευχαριστιες του και οτι ειναι πολυ ευτυχης που εχει τοσους θερμους οπαδους στην Ελλαδα....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ρε σεις με τον αριθμο 49 ειναι ο γνωστος Πετερ η καποιος ασχετος;
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#545956
DAP έγραψε:Ρε σεις με τον αριθμο 49 ειναι ο γνωστος Πετερ η καποιος ασχετος;


Ναι, και στο podium ζήτησε σαμπάνια :lol:
Και πιο κάτω το καρντασι του.

Λεμπ Ελενα το καταχαρηκαν :metalo: Τα περάσματα του ήταν όπως παλιά, clean n cut . Και η ομάδα το γλέντησε.

την Κυριακή Οι ειδικές στεγνωνανε, φαινόταν το πρωί γιατί φυσούσε.

Ωραίος αγώνας και άλλαζε χέρια συνέχεια. :metalo:

Εμείς να δούμε ποτε ξανά; :(
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#545959


Ευστοχα αποτυπωμενο σε αυτο το βιντει το αγχος του Ελενα για την εκβαση του αγωνα
https://www.facebook.com/DanielElenaOff ... 209137223/



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#545963 Ε, εντάξει, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧOYN ΑΛΛΟI (και δεν υποστήριζω Loeb/Elena)...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#545964
dimviii έγραψε:https://www.facebook.com/DanielElenaOff ... 209137223/


εριξα μια ματια στο φεισμπουκ του Ελενα,εχει ανεβασει κατα την διαρκεια του αγωνα 5-6 βιντεακια,σε ολα κανει πλακα με τους παντες,απο αρχιμηχανικους μεχρι θεατες.
Πρεπει να ειναι μεγαλος ΟΡΓΙΛΟΣ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#545984 Απίστευτος Loeb, ήμουν πολύ τυχερός που τον είδα να τρέχει από κοντά όταν το Acropolis ήταν στο WRC!!
Το 2009, ήμουν κατά συμπτωση 100μέτρα από την έξοδο που είχε. Δύσκολο ατύχημα....
Αν είχε τα κουράγια να τρέξει φουλ πρόγραμμα του χρόνου, πιστεύω πάλι φαβορί για τον τίτλο θα ήταν!!
Άβαταρ μέλους
By theo13
#545994
Andreasdik έγραψε:Απίστευτος Loeb, ήμουν πολύ τυχερός που τον είδα να τρέχει από κοντά όταν το Acropolis ήταν στο WRC!!
Το 2009, ήμουν κατά συμπτωση 100μέτρα από την έξοδο που είχε. Δύσκολο ατύχημα....
Αν είχε τα κουράγια να τρέξει φουλ πρόγραμμα του χρόνου, πιστεύω πάλι φαβορί για τον τίτλο θα ήταν!!


Δεν θέλει πιστεύω να τρέξει φουλ πρόγραμμα. Και δεν έχει και νόημα. Να αποδείξει τι και σε ποιόν.
Είναι χορτάτος είναι μάγκας και από ότι φαίνεται ακόμα μπορεί ακόμα και μετά από τόση αποχή. Οπότε άσε τους άλλους να χτυπιούνται.
Άβαταρ μέλους
By glf
#546012 Στην υπερειδική είδατε βιντεάκι που σε ένα donut έχασε χρόνο; Ελαχιστη η τελική διαφορά και τώρα θα λέγαμε άλλα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#546031
glf έγραψε:Στην υπερειδική είδατε βιντεάκι που σε ένα donut έχασε χρόνο; Ελαχιστη η τελική διαφορά και τώρα θα λέγαμε άλλα.


και δευτερος να εβγαινε παλι τα ιδια θα λεγαμε.Δεν αλλαζει κατι.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#546043
glf έγραψε:Στην υπερειδική είδατε βιντεάκι που σε ένα donut έχασε χρόνο; Ελαχιστη η τελική διαφορά και τώρα θα λέγαμε άλλα.


Για ποιόν λες οτι έχασε χρόνο;