MotoGP, World Superbikes και κάθε άλλο είδος αγώνων με μοτοσικλέτες
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#725657 Αν και οφφ τοπικ ερωτευτηκα μια ελληνιδα που κανει κατι συνεντευξεις κλπ για την Red bull νομιζω
:inlove: :inlove:
:s_roses
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#725660
Geo f1 έγραψε:Αν και οφφ τοπικ ερωτευτηκα μια ελληνιδα που κανει κατι συνεντευξεις κλπ για την Red bull νομιζω
:inlove: :inlove:
:s_roses


Αντε βαλε καμια φωτο ρε Γιωργο. Το ξεκινησες που το ξεκινησες το οφφ τοπικ, μη μας κρατας σε αγωνια :s_tongue
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 13 Σεπ 2021, 13:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#725663 Και σ' αυτη με τα ρουχα παιρνουμε μια ιδεα για την κοπελα. Τις υπολοιπες φωτο που μου εστειλες μεσω ΠΜ θα τις εξετασω καλυτερα οταν εχω χρονο :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#733097 Φαμπιο 2021 world champion!!!!
Ο Μαρκ εχει αρχισει να δειχνει παλι τα δοντια του. Λογικα απο το 2022 θα επανελθει στο θρονο του!!! (φτου φτου)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#733099 Ο Fabio είναι καταπληκτικός αναβάτης. Ειδικά αν δούμε πού ήταν σε κάθε αγώνα οι υπόλοιπες Yamaha. Για το 2022, εμένα τα λεφτά μου είναι στον Bagnaia πάντως. Θα έχει το καλύτερο μηχανάκι του grid πάλι, ενώ ο MM δεν είναι ακόμη ο παλιός Marc. Ο FQ χρειάζεται μια καλύτερη Yamaha, το λιγότερο στις ευθείες και στο βρεγμένο.
Πανάξιος πρωταθλητής πάντως.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#736239 Εικόνα

Τελευταιος του αγωνας σημερα.
Το τελος μιας μεγαλης καριερας.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#736301 Δεν έχει ξαναγίνει τέτοιο πράμα , τεράστιος :metalo:

Άντε τώρα να γουστάρουμε σε GT και Le Mans

ΥΓ κ ο Πετρουτσι αποχαιρέτησε , θα τον δούμε και σε Dakar
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#736307 Τ E Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ V A L E!!!!

Σημάδεψε μια εποχή.
Ξεκίνησε με τα 125, τα 250, τα 500 διχρονα για να περάσει στα 4χρονα τα 1.000 και τα 800 τελικά.


Το 1995 το καλοκαίρι βρέθηκα στο Brno για να δω τα παγκοσμιο μοτοσυκλέτας. Μία χρονιά πριν ξεκινήσει ο Ροσσι την καριέρα του.

Και αυτός ο τυπος έτρεχε μεχρι σήμερα!!!

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#736577 Και που ετρεχε μεχρι αυτη την ηλικια ειναι αθλος,αλλοι περνουν ενα πρωταθλημα και εγκαταλειπουν για να μην πεσουν απο την κορυφη και να μεινουν στα ματια του κοσμου ως κορυφαιοι.Μας χαρισε επικες μαχες ο Doctor 46 και ηταν ισως ο λογος που αρκετοι ασχοληθηκαν με τις μηχανες. :superman: :superman: Παροτι δεν ηταν σε ολους συμπαθης πρεπει να πω,ειχε και τους εχθρους του.