Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By glf
#600113 Νικήτη για παγωτό πας στο Σπιτάκι
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#600115
Serf έγραψε:οργανωμένη παραλία family-friendly (κάτι σαν το Laplage στο ακρο των Φλογητών για όσους γνωρίζουν) + φαγητό + παγωτό + ποτό (εφόσον ο μικρός αποκοιμηθεί στο καρότσι).

Για Κασσάνδρα καλές προτάσεις είναι Blue Carpet για χαϊλίκια ή Κουρσάρος/Ναυαγός για περισσότερη ησυχία. Μαμαλούκα για φαγητό και ποτό. Και παγωτό στο rolly rolly για το εφέ της φάσης. Βάλτε τον πιτσιρίκο να βλέπει πως κάνουν το παγωτό ρολλάκια, αρέσει σε όλα τα μωρά!
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600173
Jorge_greek έγραψε:
Serf έγραψε:οργανωμένη παραλία family-friendly (κάτι σαν το Laplage στο ακρο των Φλογητών για όσους γνωρίζουν) + φαγητό + παγωτό + ποτό (εφόσον ο μικρός αποκοιμηθεί στο καρότσι).

Για Κασσάνδρα καλές προτάσεις είναι Blue Carpet για χαϊλίκια ή Κουρσάρος/Ναυαγός για περισσότερη ησυχία. Μαμαλούκα για φαγητό και ποτό. Και παγωτό στο rolly rolly για το εφέ της φάσης. Βάλτε τον πιτσιρίκο να βλέπει πως κάνουν το παγωτό ρολλάκια, αρέσει σε όλα τα μωρά!
Πριν λίγο ήρθαμε Ναυαγό. Ωραίος χώρος, πολύ ωραία παραλία και, προς το παρόν, ησυχία!!

Thx :)

< >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#600197
Serf έγραψε:Πριν λίγο ήρθαμε Ναυαγό. Ωραίος χώρος, πολύ ωραία παραλία και, προς το παρόν, ησυχία!!

Thx :)

< >


:inlove:
Το κυριότερο: Πολύ ευγενικά παιδιά και καθόλου δήθεν.
Η τοποθεσία είναι πιό "αγρια" και αυτό είναι το ωραίο.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#600276
rocsta έγραψε:Ας πηγαινες πριν 10 χρονια Ναυαγο να μας ελεγες

Sent >
Πήγαινα και πριν 10 χρόνια βρε, άλλο τοτε
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600316
rocsta έγραψε:Ας πηγαινες πριν 10 χρονια Ναυαγο να μας ελεγες

Sent >
Δεν ξέρω για πριν δέκα χρόνια. Από χθες, πάντως, οι εντυπώσεις είναι άριστες. Πολύ καλός χώρος, πολύυυ ωραία θάλασσα, ησυχία καθόλη τη διάρκεια της παραμονής μας, τρεις ξαπλώστρες ανά ομπρέλα (δεν το έχω ξαναδεί) χωρίς να πέφτουν η μία πάνω στην άλλη, έξτρα κλασικές ομπρέλες διαθέσιμες για επιπλέον ίσκιο.

< >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#600319 Nαι βρε δεν το κράζω, ίσα ίσα και εμένα μ' αρέσει. Συμμαθητής μου το έχει άλλωστε
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600438 Sahara Beach Bar λίγο έξω από τη Νέα Καλλικράτεια: Εντυπωσιακό μέρος, τεράστια παραλία με πληθώρα ομπρελών/ξαπλωστρών, μεγάλο χώρο στάθμευσης, καθαρά νερά με άμμο, ένταση μουσικής σε φυσιολογικά επίπεδα. Μόνο μείον για οικογένειες με μικρά παιδιά η μεγάλη απόσταση θάλασσα-ξαπλώστρες που δεν επιτρέπει καλή οπτική επικοινωνία γονιών στις ξαπλώστρες με παιδί που παίζει στο νερό.

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600439
rocsta έγραψε:Καλα, δεν πηγατε Γιαννικο που ειναι διπλα;

Sent >
Είπαμε να αλλάξουμε περιοχή για το φαγητό. Και ήταν όντως καλό στης Ανθούλας.

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600445 Σήμερα το μενού έχει μπάνιο στον Άγιο Μάμα. Πολύ ωραία παραλία και πάλι, καθαρά νερά με άμμο. Έχουμε καθήσει στο Mama's Beach Bar που απαιτεί 5' σε πολύ ομαλό χωματόδρομο. Μουσική στην ένταση που πρέπει, ο καλύτερος freddo espresso από τα beach bar που έχουμε επισκεφθεί. Μόνο αρνητικό η μυρωδιά πετρελαίου από τη γεννήτρια κάποιες λίγες στιγμές, ανάλογα τον αέρα.

< >