Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By spiros73
#636542 για σας εχω ενα cm 400 custom και λεω να του βαλαξω τις εξατμισεις εχει ακομα ντις μαμα μεχρι το καζανακι που εχει κατω απο το μοτερ ολα καλα , μετα ομος εχουν αρχισει να τριπανε , και σκεφτομε να τις φτιαξω εγω (σιδερας στο επαγγελμα ) το προβλημα μου ομο ςειναι οτι δεν νξερω τι παιζει με τις επηστροφες καυσαεριων εδω θελω τα φωτα οσων ξερουν
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#636746 Αρκετά δύσκολο να σου απαντήσει κάποιος από εδώ σε αυτό το ερώτημα, καλά καλά και εξατμισάδες δεν γνωρίζουν τις βασικές αρχές για μια εξάτμιση. Θέλεις να τις διορθώσεις απλώς, ή θέλεις να τις μετατρέψεις;
Σε τι κατάσταση είναι τώρα;
Άβαταρ μέλους
By spiros73
#636864
Anonymous Founder έγραψε:Αρκετά δύσκολο να σου απαντήσει κάποιος από εδώ σε αυτό το ερώτημα, καλά καλά και εξατμισάδες δεν γνωρίζουν τις βασικές αρχές για μια εξάτμιση. Θέλεις να τις διορθώσεις απλώς, ή θέλεις να τις μετατρέψεις;
Σε τι κατάσταση είναι τώρα;


γενικα δεν ειναι σε πολυ ασχημη κατασταση καπιες μηκρες τριπουλες απο κατω εχει ...37 χρονων μαμα εξατμισεις μια χαρα εχουν κρατησει ,,, απλα σιγα σιγα λεω να της αντικαταστησω αλλα δεν με κερδηζουν οι αφτερ μαρκετ .. κοιτα διαβασα αρκετα για τα καυσαερια και τι γινετε και θεορω οτι θα τα καταφερω απλα μια σημβουλη ενος γνωστη θα ηταν πολυ καλητερα