Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#588455
citastak έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Κλασικη Σουνιαδα με επιστροφη απο Λαυριο, Μαρκοπουλο κλπ

Μανδρα, Βιλια, Θηβα, Χαλκιδα για καφε και επιστροφη ειτε την ιδια ειτε απο ΕΟ για πιο γρηγορα.

Επιδαυρος, καφε στο Stork και πισω

Βαλε μια ωρα ακομα και πας μεχρι Αη Γιαννη Ροσσι :lol:


Ευχαριστώ!!
Τα 2 πρώτα τα έκανα τα προηγούμενα Σάββατα. Οπότε κοιτάω την Επίδαυρο.
Δεν έχω μια ώρα ακόμα, θέλω να είμαι πίσω λίγο μετά που ξυπνάει η οικογένεια :)

Βολτα επισης μπορεις να πας στην Παρνηθα μεχρι το καζινο, λιμνη Μπελετσι, η να κινηθεις γενικα στο βουνο, δεν ξερω μονο τωρα το καλοκαιρι ποιοι δρομοι μενουν ανοιχτοι λογω πυρασφαλειας.
Μπορεις να πας Ωρωπο και επιστροφη απο παραλια Καλαμου, Καπανδριτι, Γραμματικο, Μαραθωνα, Νεα Μακρη και απο εκει μεσω Αγιου Πετρου και Πεντελης να γυρισεις.
Αυτο σπαει και απο Γραμματικο να βγεις φραγμα Μαραθωνα και μετα απο Αγιο Στεφανο ειτε εθνικη ειτε Δροσια, Κηφισια κλπ

Πωω τι μου θυμισες τωρα. Πολλα χρονια πριν σηκωνομουν Κυριακη πρωι, επαιρνα την μηχανη και οπου με βγαλει ο δρομος . Δεν πα να 'βρεχε, να 'κανε ζεστη η κρυο, η βολτα ηταν ιερη
Άβαταρ μέλους
By citastak
#588511 Την Πάρνηθα την ξέρω, έχω γυρίσει μεγάλο κομμάτι της με ποδήλατο αλλά και τρέχοντας.
Μόνο για αυτό που περιγράφεις στην τελευταία σειρά πήρα τη μηχανή. Και για μερικά μεγαλούτσικα ταξίδια για δουλειά εντός και εκτός Ελλάδος.
Αλλά μέχρι τότε, βόλτα.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#588575 Α ρε μπαρμπα :s_biggrin Νικοπαπα, γνήσιος μηχανοβιος :metalo:

Εγώ το σκ είχα προγραμματίσει γύρο Λουξεμβούργου με διαδρομές που μου έδωσε φίλος ολλανδός και Σάββατο έβγαλε έκτακτα καιρικά με θυελλες :(

Τίμησα την Εύα τελικα :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#588578
rx8_drifter έγραψε:Α ρε μπαρμπα :s_biggrin Νικοπαπα, γνήσιος μηχανοβιος :metalo:

Εγώ το σκ είχα προγραμματίσει γύρο Λουξεμβούργου με διαδρομές που μου έδωσε φίλος ολλανδός και Σάββατο έβγαλε έκτακτα καιρικά με θυελλες :(

Τίμησα την Εύα τελικα
Μπαρμπαριά και τουνεζι!

Από το Mi A1.