Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#8677 πάντως εγώ σε 2-3 εβδομάδες θα βάλω και πάλι τα michelin pilot sport 3 διότι τα χάρηκα στα 35κ χιλιόμετρα και 4 χρόνια που τα είχα στο σιβικ φκ2 μου
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#8853
timkoul έγραψε:Αποψεις για Bridgestone S001 σε 225/45/17? Αυριο τα βαζω σε Civic FK 1.8 (προλαβαινετε να μου αλλαξετε γνωμη... :s_biggrin )


Για 1.8 ????
Conti Sport contact 5 σε V δεικτη. Αλλιως Michelin Pilot Sport 3.

To S001 βγαινει σε Y ,W μονον. Δε θα στο προτεινα.
Εγω θα εβαζα το Conti.

Εκτος κι αν του πινεις το αιμα απο το πρωι μεχρι το βραδυ και κανεις μονο αναβασεις, καταβασεις, οποτε εκει αλλαζει το θεμα.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#9010 Θελω την πρότασή σας για καλό ευθυγραμμισά διορθωτή ζαντών στη θεσσαλονικη. Αν θέλετε με π.μ.

Χρόνια τώρα με νέο ή παλιό λάστιχο το τιμόνι τρέμει,κ εμφανώς μερικές, 2 τουλαχ ζάντες θέλουν ίσιωμα. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
By leonp
#9038 Μαργαροπούλου, περίπου στη μέση του δρόμου πίσω από το σταθμό.
Άβαταρ μέλους
By billakos
#9043 O άρχοντας στην επισκευή ζάντας στη Θεσσαλονίκη ήταν στην Δελφών και Αναλήψεως, απέναντι από το δερματολογικό νοσοκομείο. Τώρα μάλλον μεταφέρθηκε δίπλα στο παλατάκι στην Πυλαία. Για ευθυγράμμιση στην Μαρτίου απέναντι από το γήπεδο του Γαλαξία, εκτός αν σου προτείνει κάποιον δικό του. Καλή συνέχεια.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#9311 Για τα λάστιχα momo τι ξέρουμε;

Engineered in Italy, made in China λένε, θέλει να βάλει φίλος μου σε mito λόγω καλής τιμής
Άβαταρ μέλους
By bill33
#9315
QsisVTS έγραψε:Για τα λάστιχα momo τι ξέρουμε;

Engineered in Italy, made in China λένε, θέλει να βάλει φίλος μου σε mito λόγω καλής τιμής

Κινα,τι αλλο να προσθέσεις;Πόσο φτηνότερα τα βρίσκει απο άλλα σε πιο mainstream μάρκες;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#9341
QsisVTS έγραψε:Για τα λάστιχα momo τι ξέρουμε;

Engineered in Italy, made in China λένε, θέλει να βάλει φίλος μου σε mito λόγω καλής τιμής


Βιάζεται να το κάνει ανταλλακτικά; Για να γλιτώσει 50€; Ας πιει 10 καφεδες λιγοτερους.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#9347 Σοβαρά τώρα είναι τόσο χάλια;

Για νορμάλ χρήση μιλάμε, όχι στροφιλίκια και χαμους
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#9399
spyros.s έγραψε:πάντως εγώ σε 2-3 εβδομάδες θα βάλω και πάλι τα michelin pilot sport 3 διότι τα χάρηκα στα 35κ χιλιόμετρα και 4 χρόνια που τα είχα στο σιβικ φκ2 μου

*************************************************************************************
Σου αρέσουν σου κάνουν τα βολεύεσαι?. Βάλτα μην ρωτάς γιατί θα τρελαθείς.
antonis-team.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#9400
QsisVTS έγραψε:205 45 17, 85€ x 4

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο;


Να βάλει 225/45/17 που είναι φθηνότερα. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#9420
NickTG έγραψε:
QsisVTS έγραψε:205 45 17, 85€ x 4

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο;


Να βάλει 225/45/17 που είναι φθηνότερα. :s_tongue

*********************************************************************************************
Όχι να βάλει αυτά που του κάθονται, που τα έμαθε, που δεν τα πληρώνει σε λαμαρίνες!!!!..... βαλτός να των χαλάσεις είσαι?.
Αλλιώς οδηγείς εσύ, αλλιώς αυτός. Δίδυμοι είσαστε?.
Επίσημος βελτιωτής της FIA και δεν συμβουλεύω, ποιο πολλά ξέρεις?.

antonis-team.