Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776564 Τα καλά της επαρχίας..
ΚΤΕΟ στην Καλαμάτα, 40€ και στα 3 ΙΚΤΕΟ.

Το δωρεάν κάρτα καυσαερίων μετά από ένα χρόνο ισχύει και αλλού;

.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#776602
Νίκος Παππάς έγραψε:Τα καλά της επαρχίας..
ΚΤΕΟ στην Καλαμάτα, 40€ και στα 3 ΙΚΤΕΟ.

Το δωρεάν κάρτα καυσαερίων μετά από ένα χρόνο ισχύει και αλλού;

.

Καλή φάση. Αν δεν το έχω πουλήσει, θα κατέβω Καλαμάτα για ΚΤΕΟ. Πιο φθηνά θα μου έρθει :shifty:

Δωρεάν δεν νομίζω ότι είναι η ΚΕΚ. Αλλά ακόμη και οι πιο νομοταγείς νομίζω δεν τη βγάζουν πια :shifty:

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776611 Ρώτησα γιατί ενώ βγάζω κάθε δύο χρόνια ΚΕΚ, δεν έχω πληρώσει ποτέ!
Ούτε καν πέρσι που πήγα σε διπλανό ΚΤΕΟ, μου την έκαναν δώρο για να με πιάσουν πελάτη.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#777270 Ναι βρε. Με το ΚΤΕΟ δωρεάν είναι στη ουσία η απλά την έχουν υπολογίσει στην τιμή. Όλοι τότε βγάζουμε. Έχει ισχύ όμως ένα χρόνο και αυτή κοστίζει 10ευρω νομίζω αλλά μάλλον κανένας δεν βγάζει . Μάλλον ξέρω έναν.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#777277
bibendum έγραψε:Ναι βρε. Με το ΚΤΕΟ δωρεάν είναι στη ουσία η απλά την έχουν υπολογίσει στην τιμή. Όλοι τότε βγάζουμε. Έχει ισχύ όμως ένα χρόνο και αυτή κοστίζει 10ευρω νομίζω αλλά μάλλον κανένας δεν βγάζει . Μάλλον ξέρω έναν.
Δεν με κατάλαβες.
Το ΚΤΕΟ έχει ισχύ ως ΚΕΚ για ένα χρόνο.
Μετά πρέπει να βγάλεις νέα ΚΕΚ.
Ε, αυτή την δεύτερη δεν την πληρώνω, δεν την έχω πληρώσει ποτέ μέχρι τώρα.

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#777290 Σε έλεγχο δε μου την έχει ζητήσει κανείς εως τώρα οπότε σταμάτησα να τη βγάζω ενδιάμεσα, μόνο στο ΚΤΕΟ . Κυκλοφορούν τόσοι δίχως τα βασικά , ασφάλεια , ΚΤΕΟ, δίπλωμα , που η ΚΕΚ είναι το τελυταίο που τους ενδιαφέρει.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#777319 Παίδες να μιλάτε για τον εαυτό σας, 16 χρόνων το θηρίο μου, κάθε χρόνο βγάζω, είτε με το ΚΤΕΟ, είτε μόνη της.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#777322 Και εγώ σ=το κάνω σε όλα τα οχήματα της οικογένειας

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777326 Καλα πλακα κανουμε τωρα? Αξιζει να παρανομεις για 10€? :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#777329 Μεγάλη παρανομία στα 2 χρόνια αντί στο 1 :roll: . Σαν το τσιγάρο της Sharon Stone.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777330
mousatos έγραψε:Μεγάλη παρανομία στα 2 χρόνια αντί στο 1 :roll: . Σαν το τσιγάρο της Sharon Stone.


2-1=1

Με λιγα λογια, για 1 ολοκληρο χρονο εισαι παρανομος. Για μενα δεν αξιζει η παρανομια (εστω και μικρη) εφοσον μπορω να την αποφυγω με 10€.

Αλλα ο καθενας κανει οτι νομιζει φυσικα :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#777333 10 απ'δω , 10 από κει , 5 απ΄τις μπάμιες που περίσσεψαν ,απ'όπου μπορεί ο καθένας για να πληρώσει τις "νόμιμες" αυξήσεις π.χ στο "καθαρό" ρεύμα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#777342 Στάνταρ άσσος με απόδοση 0,95 . :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#777381 :shifty:

Τον έφτιαξα με Σάσα Γκρέι. Τί άλλο να κάνω.

Ον τοπικ τώρα.

Τί είναι αυτό το ΚΕΚ που λέτε; :hmmm:

Κάνα τσαντίρι για να μασάει επιδοτήσεις για σεμινάρια ανέργων; :hmmm: