Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#380345
rocsta έγραψε:Ναι ναι, η Aurelia ήταν το 2ο καλυτερο έκθεμα. Η πρώτη ήταν η Urraco.

sent >

Νομίζω ότι αξίζει γενικά αυτό το Μουσείο, θα ήθελα πιο πολλά αγωνιστικά μόνο.Η Αουρελια φοβερή .Άσε που την τελευταία φορά που πήγα τσιμπησα το Όθεν ούζα καλά του Ν.Σ. Ζαλμα σε πολύ καλή τιμή.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#482641 φιλος εφερε μια Lancia γ coupe !!! την ειδα απο κοντα σε αψωγη κατασταση..... και 56.000 χλμ μονο ζηλεψα ομολογω...

σε αυτο το χρωμα οπως την ειδα στην Ιταλια τον Οκτωβριο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Govus
#532969
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#605366 :inlove:

https://rmsothebys.com/en/auctions/lf19 ... lly/807286
Άβαταρ μέλους
By Govus
#605370 Πρέπει να πέφτει τρελλό μαύρο ( :shifty: ) χρήμα για τις S4 (https://rmsothebys.com/en/auctions/es19 ... ale/747729)
Γι' αυτόν και μόνο τον λόγο, αν είχα το ποσό και το έπαιζα συλλέκτης, θα έβρισκα ένα 205 Τ16 σε πολύ λογικότερη τιμή (https://www.roadandtrack.com/car-cultur ... -for-sale/) και θα το χρησιμοποιούσα για καθημερινό μου :superman: ...
Άβαταρ μέλους
By 993cc
#605470 Πάντως σαν πρώην νικήτρια του πρώτου αγώνα του ΠΠΡ που έλαβε μέρος και με τον Τοιβόνεν μάλιστα μπορεί να κάνει χ3 ή χ4 όσο μια νορμάλ stradale.
Επιπλέον πιστεύεται ότι υπάρχουν/υπήρξαν πολύ λιγότερες από 200 δρομίσιες stradale (πέρα από τα 25-30 Group B) μάλλον επειδή μόλις τις παρέλαβαν πολλοί τις επέστρεφαν πίσω στην Abarth να τις γδύσει και να τις φτιάξει αγωνιστικές.. πάντως για τον όποιο λόγο είναι αρκετά πιο σπάνιες από τα 205.

Ok άκυρο κοίταγα 2 διαφορετικές. Όντως για απλή στραντάλε είναι "τσιμπημένη"
Άβαταρ μέλους
By Lalfamaz
#605766 Χαιρετώ τα κλασικά μέλη :)
Μιλώντας για S4 κάτι σε πιο γήινο και (σχεδόν) καθημερινό :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#605887 Αξεπέραστο σχέδιο ακόμη και σήμερα. Κρίμα για την μοίρα η επεφύλασσε η FIAT σε μια τέτοια εταιρία.
Άβαταρ μέλους
By Lalfamaz
#605970 Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι μόνο στην stradale, πάντως ως κάτοχος της παραπάνω lancia β coupe προσυπογράφω το αξεπέραστο με δύο ακόμα interior αυτή την φορά φωτογραφίες

Εικόνα

Εικόνα

Coupe όνομα και πράγμα :)
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#605973 Στο φροντιστήριο πριν πολλά χρόνια ο ιδιοκτήτης είχε μια λευκή Lancia beta targa? αυτή με την αφαιρούμενη οροφή. Όσες φορές την είχε ανοιχτή ήταν

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#605974 Πέρασα απο τον μηχανικό μου του 2.24 v, και είχε δυο τέτοιες, τη μία γυμνό μέταλλο και βαμμένη λευκή, και μια δεύτερη για δοτη!!!! Είπα να μου πει όταν την έχει έτοιμη τη λευκή.....!!!!

.
Άβαταρ μέλους
By 993cc
#606050 βλ. πιο κάτω
Τελευταία επεξεργασία από 993cc και 24 Σεπ 2019, 13:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By 993cc
#606051
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο φροντιστήριο πριν πολλά χρόνια ο ιδιοκτήτης είχε μια λευκή Lancia beta targa? αυτή με την αφαιρούμενη οροφή. Όσες φορές την είχε ανοιχτή ήταν

Beta Spyder ..ίσως είναι αυτή
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#606081
993cc έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο φροντιστήριο πριν πολλά χρόνια ο ιδιοκτήτης είχε μια λευκή Lancia beta targa? αυτή με την αφαιρούμενη οροφή. Όσες φορές την είχε ανοιχτή ήταν

Beta Spyder ..ίσως είναι αυτή
Εικόνα

Σαν αυτη ακριβως! Τοτε ιδιοκτητης φροντιστηριου στον Βυρωνα την ειχε αυτη που λεω πιο πανω