Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#89588 :ysterical:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#89716 Πολυ καλο το g2!!
Γεια σου Κιουσακι μαγκα!! :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#89740 να τον ακούς το Κιούση :rtfm:

χαίρομαι που σου αρέσει

και από ότι καταλαβαίνω δε σε απασχολεί και το ότι είναι 5.2" , επειδή όπως λέγαμε και πριν το πάρεις είναι αρκετά μαζεμένο σα συσκευή

και φαντάζομαι ότι έως τώρα θα έχεις διαπιστώσει ότι έχει και αρκετά καλή μπαταρία για smartphone
Άβαταρ μέλους
By GTS
#89744
F&G έγραψε:Πολυ καλο το g2!!
Γεια σου Κιουσακι μαγκα!! :s_drinks

Από ποιο μαγαζι το πηρες;
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#89777
QsisVTS έγραψε:να τον ακούς το Κιούση :rtfm:

χαίρομαι που σου αρέσει

και από ότι καταλαβαίνω δε σε απασχολεί και το ότι είναι 5.2" , επειδή όπως λέγαμε και πριν το πάρεις είναι αρκετά μαζεμένο σα συσκευή

και φαντάζομαι ότι έως τώρα θα έχεις διαπιστώσει ότι έχει και αρκετά καλή μπαταρία για smartphone


To φόρτισα το Σάββατο απόγευμα και σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι με ειδοποίησε να βάλω φορτιστή. Πολύ καλά ! Όσο για την οθόνη ναι. Είναι πολύ πιο βολική τελικά απ'ότι νόμιζα. Απο το ίδιο μαγαζάκι πήρα και φορτιστή αυτοκινήτου με θήκη και ζελατίνες + 9,90 ευρώ.
Βίντεο και φωτογραφίες άψογες! To έβαλα στο μπουφάν της μηχανής που είναι πολύ εφαρμοστό και παρά την πίεση 260χλμ/ω και τα σκύψε σήκω δεξιά αριστερά δεν έπαθε τίποτα. :metalo:
Σε ευχαριστώ ρε Κιούση! Δεν ασχολούμαι με κινητά και πραγματικά με έβγαλες απο πολύ ψάξιμο. Όταν έρθω κάτω θα σε κεράσω ότι θες! :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By g8777
#89784 Coupea μην ξεχνας να ρυθμιζεις ξανά την ωρα και ημερομηνία του κινητου οταν κατεβαίνεις από το εργαλείο.
Τα χει εξηγήσει ο Αϊνστάιν, μην τα ξαναλεμε .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#89793
g8777 έγραψε:Coupea μην ξεχνας να ρυθμιζεις ξανά την ωρα και ημερομηνία του κινητου οταν κατεβαίνεις από το εργαλείο.
Τα χει εξηγήσει ο Αϊνστάιν, μην τα ξαναλεμε .

:s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#89838
g8777 έγραψε:Coupea μην ξεχνας να ρυθμιζεις ξανά την ωρα και ημερομηνία του κινητου οταν κατεβαίνεις από το εργαλείο.
Τα χει εξηγήσει ο Αϊνστάιν, μην τα ξαναλεμε .

Οχι ρε μλκ. Πόσο θεουλης πχια!

<
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#89864 G3 ή OPO? :hmmm:
Κριτηρια μεταξυ των δυο : αυτονομια,αξιοπιστια,καλη καμερα,καλη ποιοτητα ηχου,αποδοση.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#89868 OPO. Γιατί είχες G2 πόσο καιρό, το G3 τείνει να γίνει σούπα ( :shifty: ) και πέρα απο την κιτρινίλα του OPO δεν βλέπω κάποιο αρνητικό πάνω του. Ντάξ το μέγεθος του ειναι λίγο μιεχ αλλά δεν νομίζω να έχεις εσύ ειδικά θέμα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#89875 ΜάΝγκες...θέλω να πάρω ένα compact, φθηνό, yet ποιοτικό ηχείο για την κινητάρα μου. Τι έχει να προτείνει η ομήγυρις?

Ας πουμε ότι ιδανικά το budget είναι στα 50-60€ με δυνατότητα να πάει στα 80€ για κάτι εξαιρετικό. Α και να είναι άμεσα διαθέσιμο από ελληνικό μαγαζί γιατί το θέλω μέχρι την Πέμπτη.

:s_dunno