Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#273818
alexandros.K έγραψε:Εξαιρούνται οσοι βγαζουν το ψωμι τους, με την ψωλη τους :rtfm:

Σαν κωδικό κύριας δραστηριότητας στην εφορία, ή παίζουν και οι δευτερεύουσες; :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#273819
Deleted User 1 έγραψε:Ά ρε άτιμε και μπορώ να ανεβάσω τώρα φώτο να πέσει το ίντερνετ αλλά θα κρατηθώ. Δεν πρέπει.



Eγω ομως υποφερω απο ακρατεια Stefan. :iconcool:




Εικόνα



Τι να σου πω :hmmm: , προσωπικα θα εψαχνα το κορμακι της ποντο-ποντο , μεχρι να σβησει ο ηλιος. :eat:





































ΑΣΙΜΩΦ ΤΡΩΣ;
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#273823
mjacob έγραψε:
alexandros.K έγραψε:Εξαιρούνται οσοι βγαζουν το ψωμι τους, με την ψωλη τους :rtfm:

Σαν κωδικό κύριας δραστηριότητας στην εφορία, ή παίζουν και οι δευτερεύουσες; :lol:

Εξαρτάται ποσο μεγαλη ειναι ( η παρακράτηση εισφορών ) :s_tongue
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#273824
Asimov έγραψε:@stefan
ΟΚ, γιατί τρόμαξα προς στιγμή :lol:

Αν είναι δυνατόν μεγάλοι άνθρωποι να γυρνάτε amateur :shifty:


Σιγά μωρέ...μια φωτογραφιούλα με το μαγιώ είναι πριν την παραλία... :whistlink: Αν και δε θα πω ψέμματα...από τότε που έχω κινητό με δυνατότητα βιντεοσκόπησης δεν έχει περάσει συσκευή από τα χέρια μου που να μην έχει καταγράψει kinky περιεχόμενο. Ειναι φετίχ πως να το κάνουμε.

@moderation team

Τι άλλο πρέπει να κάνει ο σιχαμένος ο G για να τον στείλετε να κάνει παρέα με τον Kacey? :rant:
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#273827
Deleted User 1 έγραψε:Τι άλλο πρέπει να κάνει ο σιχαμένος ο G για να τον στείλετε να κάνει παρέα με τον Kacey? :rant:

Nα την παρετε παρτουζα και να χυσει κιολας :svivhaha: :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#273828
Deleted User 1 έγραψε:μια φωτογραφιούλα με το μαγιώ είναι πριν την παραλία... :whistlink:


:iconcool:

Αν και δε θα πω ψέμματα...από τότε που έχω κινητό με δυνατότητα βιντεοσκόπησης δεν έχει περάσει συσκευή από τα χέρια μου που να μην έχει καταγράψει kinky περιεχόμενο. Ειναι φετίχ πως να το κάνουμε.


Εικόνα

:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:



@moderation team

Τι άλλο πρέπει να κάνει ο σιχαμένος ο G για να τον στείλετε να κάνει παρέα με τον Kacey? :rant:


Θες να ανεβασω το βιντεακι που εχεις ξεπλυθει με Πελφετερε και σου κανει twerking; :whistlink:
Καργια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#273927
g8777 έγραψε:Εικόνα


Μην περάσει στα ψιλά γράμματα.
Πρόκειται για δημιουργία του G για να μπει στο top 10 του.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#273974
Deleted User 1 έγραψε:Τι άλλο πρέπει να κάνει ο σιχαμένος ο G για να τον στείλετε να κάνει παρέα με τον Kacey? :rant:

Να μπλοκάρει την είσοδο του πάρκινγκ στη πολυκατοικία του Χίφι με κανένα φουρνάκι. :rtfm:

On topic: τι έχουν πάθει οι γκόμενες και το έχουν γυρίσει όλες σε vegan τη τρέλα μου μέσα; :hmmm: Vegetarian πάει κι έρχεται, θα της κάνεις το τραπέζι* , θα φτιάξεις γεμιστά, κάτι λαδερό, θα βάλεις τη φετάρα σου δίπλα, καμιά τυρόπιτα., τζατζικι κλπ. Γίνεται δουλειά. Και μπορείς να φας κι εσύ το κρεατικό σου σαν άνθρωπος από δίπλα, χωρίς να σε κοιτάει αγριεμένα με υπεροπτικό ύφος σαν φονιά.

Άμα είναι vegan όμως, τη πάτησες. Φάε μια κολοκυθάκια τώρα, μανιτάρια στον ατμό και χορτοσαλάτα. Και άντε να χορτάσεις με τη χορτοσαλάτα. Η κοπέλα είναι τόσο meta που έχει παραλείψει το κυρίως γεύμα και τη βγάζει με τα συνοδευτικά. Ακόμα έχει καρφωθεί στο μυαλό μου η εικόνα να τρώει ψητή κολοκύθα και πατάτες. Σκέτα, με λίγο λαδορίγανη και τέλος. Ακόμα στριφογυρναει το στομάχι μου σαν το στρόφαλο του καινούριου Τάπερ που οδήγησε ο Μπούσος. Ή σαν το στομάχι του Μπούσου, όταν οδήγησε το Τάπερ.

Μιλώντας για Τάπερ, αυτή είναι η σωτηρία μου. Έχω στο ψυγείο ταπεράκι στήθος κοτόπουλο τεργιάκι για να τη βγάλω κι απόψε. Εκεί καταντήσαμε. Από την άλλη, δε λέω, όλη αυτή η προσεγμένη διατροφή έχει και τα θετικά της (κορμάρα :inlove: ). Και άσε τον Stefan να βγάζει γούστα με 147κιλά BBW...
Εικόνα
Γιατί άνοιξες το spoiler; Τα θέλει ο κώλος σου αγορίνα! :rtfm:


Αλλά τι να το κάνεις το κορμί θεσπέσιο αν είναι ξενέρωτη; Σαν πίτα αλάδωτη; Δεν κάνω άλλο τον designated driver λέμε. Ξέρεις τι είναι να έχεις ανεβάσει θερμοκρασία λαδιού, ψυκτικού κι ελαστικών και να σου λέει η άλλη "Δεν το βάζω στο στόμα μου, είμαι vegan :rtfm: " Check engine, φλας και ΛΕΑ κατευθείαν. :dizzy: :vava: Δοκίμασε το λέμε, είναι organic! :iconcool:

Άσε, λέω να της φτιάξω ταμπουλέ το βράδυ, μπας και σώσω τη παρτίδα. Και θα φάω καμιά πίτσα κρυφά με τον Γκεάκο μέσα στη τουαλέτα. Εκεί μας κατάντησαν οι κάρχιες! :protest: Πέσε κοιμήσου g μου, πάλι αργά θα γυρίσω απόψε σπίτι.



* έμμεσο μηνυμα: Είσαι ολοκληρωμένος άντρας, μια χαρά τα καταφέρνεις και senza una donna. Δεν χρειάζεσαι υποκατάστατο της μαμάς για να σε ταΐζει και να σε ξεσκατίζει. Μόνο σεξ και συντροφικότητα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#273976 Λίγο ακόμη θέλει και αυτό το τόπικ θα γίνει πιο απολαυστικό από αυτό
http://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?f=77&t=1410